Jõulud

Teate. Ma ei ole mitte kunagi nii väga jõule oodanud, nagu ma seda see aasta teen. See on täiesti kohutav.

Mul on A’le juba kink välja vaadatud. Ma olen pinterestist nii palju inspiratsiooni ammutanud, et ma ei jõua esimest detsembrit ära oodata, millal ma reaalselt kodu kaunistada saan. Ma kuulan septembri lõpust alates jõululaule ja põletan küünlaid ja mida kõike veel. Ma olen vist A nii ära tüüdanud oma jõulujutuga.

Tahaks juba, et kodu on kaunis. Saaks kaminasse tuld teha. Igale poole tulukesi põlema panna ja küünlaid põletada ja kuuseoksad tuppa tuua ja palju mandariini süüa. Oeh.

add in a little purple

Muidugi ei saa mainimata jätta, et mul on juba igasugu jõulufilme väljavalitud, mida ma kavatsen esimesest detsembrist vaatama hakata. Valisin isegi välja PJ, et saaksime A’ga koos kanda, et ikka mõlemad jõulumeeleolus oleksime. Need tuleks ära tellida, aga seda kavatsen ma teha järgmine kuu. Kavatsen järgmine kuu A kingi ka ära tellida. Ma loodan, et talle meeldib. Uurisin juba emalt ka, et mis ta sooviks. Kirjutasin märkmikusse ülesse, et meelest ei läheks.

Terve märkmik on täis kirjutatud, mida mul see aasta maja kaunistamiseks vaja läheks. Tahan igast jõuluteemalisi pleede ja kaunistuspatju, advendi küünlaid, palju karda ja jõulutulesid, suurt ilusat jõuluteemalist linikut ja ilusaid korve ja käbisid ja oh mida kõike veel.

DIY fireplace insert :) I cant wait til Christmas.  I am going to try this.

Ma olen nii sellesse teemasse sisse söönud ennast, et mul on raske sealt välja tulla. Ma kardan, et kogu selle muusika ja piltide vaatamisega rikun ma enda jaoks detsembri ära. Et selleks ajaks olen ma nii tüdinud sellest, et ei jõua kevadet ära oodata.

Aga praegu tahaks ma nii väga pakast talve ja palju lund. Kui lumi üks kord maha sajab, siis A peab mind vist kinni siduma, et ma siin kaunistama ei hakkaks ja lihtsalt lolliks ei läheks.

Muudel teemadel, siis homme on mul LA. Lootust on, et ma saan teada, kes mul siin kõhus siputab. Ema ütles, et tal on kõhutunne tüdruku suhtes. Kunagi varem pole ta kõhutunne valetanud, aga samas on meil endil kerge lootus, et äkki ikkagi tuleb poiss. Ma ei tea miks küll aga mul on alati olnud soov, et esimene laps tuleks poiss. Arvatavasti sellepärast, et mul on vanem vend. Kui koolis mingi jama oli, siis sai alati talle kittutud ja tema tuli siis minu kaitseks välja. Ehk tahangi sellepärast, et esimene oleks poiss, et kui teise peaksime saama, siis on vanem vend ees, kes väiksema eest hoolitseb ja suured pahad kiusajad eemale peletab.

Cute baby bump photo opp. - Shana this would be so cute with some little ballet slippers or mary janes!

Rasedus on nii hirmutav. Samas on see nii ilus. Nagu.. Keegi kasvab mu sees. Minu sees. Siin samas kõhus on keegi! Ja ta liigutab koguaeg!

Iga valu, mis kõhus on, tekitab kohe paanikat, et appi kas nüüd on midagi pahasti? Kas ma tegin midagi halba? Kas temaga on kõik korras? Püha jumal, mis ma nüüd tegema pean? Aga kõik paanika läheb mööda, kui tunned, et väike siputis ikka siputab kõhus edasi.

Eile rääkisin oma sõbrannaga, teatasin siis talle ka lõpuks uudist. Oli nii toredalt positiivne ja elevil. Pühapäeval saame ehk kokku ka, siis saab lähemalt muljetada.

Mõtlesin, et võiks lahedalt kuidagi facebooki ka avaldada või instagrami. Samas tahaks, et see asi privaatseks jääks, et need inimesed kes teavad, need teavad ja teistel ei olegi vaja teada. Nii kahe otsaga asi.

Aga mõelda vaid, et märtsis on ta juba mu kätevahel. Viies raseduskuu on juba käimas. Pm pool aega on üle kantud. Nii vähe on veel. Samas nii palju. Kogu meie elu muutub. Nii imelik, aga nii tore.

Nii palju on veel vaja soetada. Nii palju raha .. Vankri osas olen ma nii kahevahel. Kas tellida saksamaalt, või vaadata ikkagi eestist mingit kasutatud? Samas kui saksast tellida, siis see on ikkagi sama hinnaga mis siit kasutatud vankrit vaadata. Otsused.. Nii palju otsuseid vaja teha. Ja turvahäll.. Nii kallis, aga nii vajalik. Oeh. Aga nendega on õnneks veel aega. Nii et ma viin ennast jõululainele tagasi ja muretsen nende asjade pärast natuke hiljem.

Loodan, et teie naudite sügist rohkem kui mina. Aga ma loodan, et samasuguseid jõulu ootajaid nagu mina olen.

Ps kõik pildid on Pinterest’ist 🙂

Cheers!

Teie C.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s