Hirm ja abitus

Mis puudutab mu väikest poega, hirmutab mind iga väikene asi. Kui ma ta hetkeks üksi teise tuppa jätan, käib mul sada stsenaariumi peast läbi, et mis võiks selle ajaga juhtuda. Mis siis kui ta läheb jälle telekalaua juurde ja kaotab tasakaalu ja kukub vastu klaas riiulit? Mis siis kui ta kööki läheb ja sealt astme pealt alla kukub pahasti? Mis siis kui ta leiab maast midagi, mida me märganud ei ole ja selle endale kurku tõmbab? Mis siis kui..???

Hetkel on mu väike maragratt palavikus. Öösel kerkis see pea 40neni. See abituse tunne, kui rohi kohe ei mõju ja sa näed et su laps on nii hädas ja tal on nii paha ja ebamugav olla. Ma jõudsin sada korda mõelda, et kas minna emosse või jääda koju, mis siis kui on ikkagi midagi väga tõsist ja näe ta ju piinleb. Siis ta on maha rahunenud ja on korraks unne suikunud ja sa hingad kergendatult et phui polegi vaja minna, näe tal on parem. Siis 15 min hiljem ta ärkab vääksudes ja vigisedes üles ja on jälle hädas, sest nii paha on olla. Kallikene ma võtaksin selle kõik endale, pea asi et sina seda taluma ei peaks! Anna see kõik emmele!

Ma olin öösel nii ahastuses, et nutt kippus peale, aga mis kasu sellest oleks olnud? See ju teda tervemaks ei tee.

Praeguseks olen palaviku alla saanud, aga hirm on ikka, et mis siis kui jälle tõuseb. Ta on juba rohkem tegusam, mängib ja käib oma lemmik ‘ei tohi’ kohtades.

Mul on hea meel, et poiss on juba piisavalt suur, et sellist tralli läbi elada. Kui ta oleks paari kuune, siis ma oleks vist emo ukse taga kraapinud 😀

Praegu olen ma uhke ja õnnelik, et ma ikka panadoli siirupi koju valmis ostsin, ja et Kiwi inhalaatori ka valmis ostsin koos unadose’i ampullidega. See on suureks abiks praegu.

Nii et varuge endale valmis mingid SOS asjad. Panadol või muu palaviku alandav asi. Ma ise olen suhteliselt küünalde vastu, sest see mõte et ma pean oma lapsele midagi urri toppima, ei tundu õige.

Nohu jaoks midagi, kas rhinomer ja mingi inhalaator, pluss mingid lahused, mis nina lahti teevad ja tati voolama panevad.

Igaks juhuks võiks midagi põletuse või lööbe vastu olla. Mingi korralik salv, mis punetuse alla võtab.

Poisil on hetkel tati vool nii suur, et tal on lõua alt ja rinna esine punane ja ‘karvendab’. Proovisin bephanteni, sudocremi ja mis kõik veel. Aga praegu aitab tavaline nivea kreem kõige rohkem. See on nii rasvane, et parandab selle kuiva koha ära ja võtab sellega ka veits punetust alla.

Praegu ma loodan, et mu väike poja saab terveks ja on rõõmus ja uudishimulik edasi. Ma hea meelega võtaks selle kõik endale, mis iganes see ka ei oleks, pea asi et mu poja oleks õnnelik ja et tal oleks hea olla.

Väike mureke jagatud.

Järgmise korrani, siis ehk juba heade uudistega. Teie C!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s