Blogmas #4 #5

Heihoo! Uus päev, uus postitus. Mul on siin nüüd kaks päeva koos 😀 Ma eile ei jõudnu lõpuni kirjutada, sest poiss ei jäänud magama ja telefonis wordpress teeb mulle trikke.

Oeh. Mul oli plaan, et kui poiss magama jääb, siis ma tulen ja kirjutan rahulikult oma postitust. Aga siin ei taha üks mees sugugi magama jääda. Muidugi kui raske nohu on, siis ei suuda isegi magama jääda eks, mis siis väikselt inimeselt veel oodata.

Sain täna kaks sõnumit, et eile tellitud asjad ootavad juba automaadis. Ma olen nii positiivselt üllatunud. Arvasin et ehk saan alles järgmine nädal kätte.

Käisin võtsin need õhtul ära, sest praegu nende automaatidega on nagu on, ehk kõik kohad hakkavad vaikselt umbe minema. Smart posti ees olid juba kastid ja töötajad, kes sealt siis pakke jagasid. Ehk siis masinad on JUBA nii täis.

Lootsin, et saan veel oma pildid ka kätte, aga sõnumit ei tulnud ja seega läks minu plaan lörri. Kuna me tulime ema juurde, siis oleks saanud ju kaardid koos pildiga niisama postkasti ära viia. Aga noh peab siis ikkagi postiga saatma. Muidugi ma pole jõudnud veel postkaartegi välja valida. Loodan, et järgmisel nädalal ehk on võimalus üksi linna minna, et siis rahulikult ringi vaadata. Muidugi mu rahakott nutab selle mõtte peale.

Kui siin eelmine postitus kirjutasin, et oh A’le on välja vaadatud, et mis ma kingin, siis nüüd on see mõte taevasse lennanud, kuna härra arvas, et sealt listist on kõik nii eelmine aasta. Ja uued asjad mis ta mulle nimetas, on nii over my budget, et ma lihtsalt ei tea enam. Mõte oli talle uus rahakott vaadata, mis mul juba üks aasta plaanis oli, aga siis oli see netipoest otsas ja mis veel. Muidugi on ta sellel teemal nii pirtsakas, et jah. Aga no see praegune on nii vana ja klambripüstoliga parandatud, et võiks ju mingi uus ja ilus olla eks?

Siis on vennale üks särk ja jõuluporter veel juurde vaja osta. Tädile leidsin pleedi ja panen siis ikeast ostetud küünlajalad sinna juurde. Siis veel taadule vaja ära osta. Ja muidugi grupi jõululoosi ka. Aga selleks ma tahaks tõesti minna rahulikult poes ringi vaadata. Ehk õnnestub ikka.

Ma mämmutan siin ühe teema kallal koguaeg 😀 Aga kuna kingituste hankimine on praegu mu elu siis.. Sorry not sorry 😀

Ma üritan kinkida, midagi mis on praktiline ja kinldasti, midagi mis niisama seisma ei jää. Et niisama mingit ninni-nänni ma ei kingi.

***

Nagu mainisin, siis tulime mu ema juurde. Härral on töö jõulupidu, kuhu saab koos kaaslasega minna. Kuna ma pole kuskile välja saanud, siis olin ma kohe nõus, et jaaa mina tahan ka.

Nüüd me siis tulime siia, et poiss jääb emaga ja meie lähme teeme siis tilu-lilu. Muidugi on siit minna palju lühem maa ka. Ainult tunnike sõitu. Oleks kodust sõitnud siis oleks kuskil ühest sõitma hakanud ja siis neljaks kohale jõudnud. Nii et jah.

Muidugi just NÜÜD jäime me mõlemad nohusse ka. Tatti lippab nii et.. Öäk noh. Kurk on vastik valus, nina on kohati kinni, pea on paks. Öösel läks lampi kell 4-5 uni ära, vähkresin voodis, togisin härrat, kes megalt norskas vahepeal, katsusin last, et kas tema ikka hingab jne. 😀 Ühesõnaga põnev. Ja et just täna.

Aga tundub nii põnev. Oli kutsel kirjas, et ükskõik mis ilmaga, toimuvad mingid välitegevused ja siis hiljem on seal ühine söömine jne. Huvitav, et mis tegevused on siis, sest kell neli hakkab just ju pimedaks minema. Orienteerume taskulamp otsaees? 😀 Ei tea. Aga sellest kirjutan siis juba homses postituses.

Ma praeguseks lõpetan.
PS proovin uut feature pilti, kui eelmine oli parem siis andke märku! 😀

Loodan, et teil on äge nädalavahetus! Teie C.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s