Olen olemas!

Liiiiiiiga pikk vahe on sisse tulnud. Samas pole mul ka millesti kirjutada olnud.

Olen endale rohkem aega võtnud. Ehk siis olen ma siin päääääris palju lugema hakanud. Küll wattpadis, aga noh mis sa teed.. See tähendab siis seda, et ma loen hästi palju telefonist. Ja ööseks on silmad ikka päris läbi. Ja magama jääda on suht keeruline. Silmade ees on imelikud laigud ja kui silmad kinni on, siis laugude all läheb kuidagi eriti mustaks ja.. väga imelik on. 😀

Seega mõlgutasin siin mõtteid, et äkki peaks endale e-lugeri hankima. Siis hakaksin aga otsima ja uurima, et mis siis hea oleks. Algselt vaatasin ka nt aliexpressist, kust jäi silma Kobo nimeline toode, mis eestis maksab päris palju. Aga kui ma selle nt Kindlega kõrvuti panin ja vaatasin nende head ja vead, siis jäi kahjuks Kindle peale. Eriti kui  nad sama palju maksid (eestis siis).. Siis ikka natuke parem asi võtta eks. Aga ma ei ole seda veel raatsinud teha 😀 Mõtlen ja mõtlen ja vist jäängi mõtlema. Kuna ma endale juba uue telefoni ka ostsin, mida ma juba jõuludeks saada tahtsin eks, siis kuidagi üldse ei raatsi.

Telefoni ostuga ma olin ka juba niii kimpus, sest ma olin veendunud, et ma tahan Samsungi, et mul on juba Huaweist natuke siiber. Alguses oli kriteerium, et tahan IP klaasiga, et veekindel. Aga kuna nende hind läks liiga lakke, siis mõtlesin et okei, sobib tegelikult ju ka ilma. Siis aga oli osadel aku liiga nõrk jne jne jne. Nii et lõpuks mul oli valikus kas galaxy a50 või a51. Otsustasin a50 kasuks. Sest nende põhiline erinevus oli see, et a51 kaamera on natuke parem, kui sellel mille ma siis ostsin lõpuks. Hetkel olen täiega rahul igatahes 😀

Aga lugemise juurde, siis peale sellist lugemist on mul endal alati meeletu mingi inspiratsiooni puhang, et tahaks ise ka kohe kirjutama hakata. Panin mingi eelloo endale juba kirja ka, aga eks see ole jälle selline asi, mis lihtsalt seisma jääb ja kui kunagi jälle avastan, siis mõtlen, et deem miks ma sellega midagi peale ei hakanud, kui mul see mõte veel peas oli. Sest hiljem selle juurde tagasi tulles on hoopis teised ideed ja ei oska enam eelmise looga nö samastuda või.. ma ei tea. Mu mingi kiiks äkki?

Igatahes.. Tahtsin lihtsalt märku anda, et ma tegelikult veel olemas siin.. Aga vähem aktiivsem. Ma hetkel isegi ei viitsi väga jälgida, mis keegi kuskil blogis kirjutab. Hetkel on selline.. mõõna periood vist? Sest kui ma veel lapsevanem ei olnud, siis mul oli samamoodi, kus ma mingi aeg olin hästi aktiivne suhtleja ja tahtsin hästi palju teha ja kirjutada jne. Ja siis oli periood kus ma tahtsin üksi oma urus olla, lugeda, muusikat kuulata ja olla. Lihtsalt olla. Lapse kõrvalt saab seda vähem teha, aga nii kui härra kodus on või kui poiss magab, siis ma olen jälle omas mullis ja kuulan muusikat. Et siis nii..

Loodan, et järgmine kord on rohkem, millest kirjutada ja ei ole nii.. sisutühi 😀 Aga järgmise korrani. Teie C.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s